KONST / Litografier / Färglitografier 14719038
nr 1471 9038
Endre Sziraki
(1944-2017), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, färglitografi, numrerad 7&30-upplata, yttermått inklusive ram: 87x87 cm
Endre Sziraki, svensk bildkonstnär född 1944, död 2017.
Utrop:
600 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:58:47